Спеціальні потреби

В будинок у північносирійському місті Алеппо влучила ракета


Сирійські державні засоби масової інформації повідомили, що в п’ятницю у північному місті Алеппо ракета влучила в будинок. Є жертви.

У переданому державним телебаченням відеозаписі показано обвалену велику частину житлового будинку, з-під уламків якого медики витягують тіла. Поки що невідома кількість загиблих і поранених.

У відповідальності за атаку державні ЗМІ звинувачують «терористичне угруповання». Цими словами вони часто називають повстанців, які 22 місяців тому розпочали повстання проти влади президента Башара аль-Асада. Однак активісти твердять, що це урядові сили провели атаку в районі.

Сирійський уряд обмежує доступ іноземних журналістів до багатьох частин країни, що унеможливлює підтвердження подробиць про атаки.

Алеппо, яке є важливим комерційним центром і найбільшим містом країни, страждає від хвилі насильства з часу, коли повстанці розпочали наступ на нього у липні минулого року.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG