Спеціальні потреби

Росія закликала Сирію розпочати діалог з опозицією


Росія закликала уряд в Дамаску до діалогу з опозицією щодо врегулювання конфлікту, який триває у Сирії вже майже два роки.

Глава МЗС РФ Сергій Лавров повідомив про свої переговори зі заступником міністра закордонних справ Сирії, які відбулися у Москві у четвер. За словами Лаврова, він активно заохочував сирійську владу почати втілювати в життя свої заяви про готовність до діалогу.

Росія є одним з головних прибічників президента Сирії Башара аль-Асада, одначе останнім часом вона висловлює незадоволення участю сирійського уряду у конфлікті в результаті якого - за приблизними підрахунками - загинуло 45 тисяч осіб.

У п’ятницю, заступник міністра закордонних справ РФ Михайло Богданів повідомив, що Москва направила запрошення на переговори Сирійській національній раді – головній опозиційній коаліції, яку чимало країн вважає легітимним урядом Сирії.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG