Спеціальні потреби

Великобританія прийняла делегацію лідерів сирійської опозиції


Влада Великобританії вестиме переговори у Лондоні з лідерами сирійської опозиції, кажучи, що їй необхідно довідатися дещо більше про плани об’єднаної опозиції, перед тим як можна буде її офіційно визнати.

Напередодні переговорів з новим лідером сирійської опозиційної коаліції мусульманським духівником Моуазом аль-Хатібом та іншими лідерами опозиції, міністр закордонних справ Великобританії Віляьм Гейґ сказав, що хоче почути від них скільки саме підтримки має новоутворений блок опозиційних сил на самій території Сирії. Він також зазначив, що його цікавить, яку роль курдська меншість відіграватиме в опозиційному уряді, і кого опозиція плану призначати на певні посади.

Гейґ заявив, що Великобританія вирішить протягом наступних днів чи офіційно визнати Сирійську національну коаліцію опозиційних сил.

У четвер, міністр закордонних справ Туреччини Ахмет Давутоглу офіційно визнав коаліцію «єдиним легітимним представником сирійського народу».

У середу, Франція стала першою країною Заходу, яка визнала новоутворену коаліцію.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG