Спеціальні потреби

Російські і турецькі ВПС ведуть спільні операції в Сирії


Генерал Сергій Рудськой під час брифінгу в Міністерстві оборони Росії
Генерал Сергій Рудськой під час брифінгу в Міністерстві оборони Росії

Командування російських збройних сил Росії повідомило, що російські ВПС разом з Туреччиною проводитимуть повітряні удари проти екстремістів угруповання «Ісламської держави» у північному регіоні Сирії.

У телевізійній заяві в середу високопоставлений службовець Міністерства обоорони Росії генерал-лейтенант Сергій Рудськой заявив, що дев’ять російських літаків здійснили удари на місто Ель-Баб, що за 40 кілометрів на північний схід від Алеппо.

Рудськой сказав, що вперше російські та турецькі літаки здійснили спільні удари. Це також уперше Росія визнала, що вона веде повітряну кампанію у розтерзаній війною Сирії.

Росія і Сирія підтримують суперницькі сторони у майже шестирічному конфлікті в Сирії, Москва підтримує сирійського президента Башара аль-Асада, тоді як Анкара підтримує антиурядових повстанців.

Протягом останніх місяців, між обома країнами склалася співпраця. Цього місяця на переговорах у Казахстані вони намагатимуться знайти політичну розв’язку конфлікту.

Дивіться також: Яку роль права людини відіграватимуть у процесі ухвалення рішень в адміністрації Трампа? Думки експертів

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG