Спеціальні потреби

Сирійські війська застосували хімічну зброю - опозиція


Представники сирійської опозиції повідомили, що в результаті наступальної операції урядових військ у районі Дамаска загинуло щонайменше 100 людей. Сили президента Башара аль-Асада звинувачено в застосуванні хімічної зброї.

Сирійський уряд негайно заперечив звинувачення у застосуванні хімічної зброї. Урядові засоби масової інформації повідомили про збройні сутички в районі, кажучи, що війська вбили деяку кількість «терористів». Так проурядові сили називають повстанців, які виступають проти сил президента Асада.

Базована у Великобританії організація Syrian Observatory for Human Rights повідомила, що урядові війська обстріляли ракетами райони Східна Гута і Західна Гута. Вона посилається на активістів, які заявили, що там застосовано «отруйні гази».

Великобританія і Ліга арабських держав закликали Сирію, щоб вона дозволила слідчим ООН, які вже прибули до країни, перевірити місця ймовірних хімічних атак.

Міністр закордонних справ Великобританії Вільям Гейґ заявив, що він «глибоко занепокоєний» з приводу повідомлень про хімічні атаки і додав, що коли вони виявляться правдивими, це буде «приголомшлива ескалація» конфлікту. Він заявив, що Великобританія передасть справу на розгляд Ради Безпеки ООН.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG