Спеціальні потреби

Сирійський уряд: повстанці атакували Алеппо хімічною зброєю


Сирійський уряд звинуватив повстанців, що виступають проти президента Башара аль-Асада, в обстрілі Алеппо з використанням хімічної зброї, в результаті чого загинуло 15 людей.

Державне інформаційне агентство SANA повідомило у вівторок, що повстанці вистрелили ракету з «хімічними матеріалами» на район Хан аль-Асал, що в тій північній провінції.

У вівторок вранці Сирійська національна коаліція обрала колишнього бізнесмена Гассана Гітто, який отримав освіту у Сполучених Штатах, тимчасовим прем’єр-міністром для територій, які повстанці звільнили від сирійських урядових військ.

За Гітто проголосувало 35 із 48 членів опозиційної коаліції на зустрічі в Туреччині. Він кілька десятиліть проживав у Сполучених Штатах, але останнім часом переїхав з Техасу до Туреччини, щоб координувати надання допомоги населенню контрольованих повстанцями районів.

Уже понад 100 країн визнали опозиційну коаліцію легітимним представником сирійського народу. Серед них є Сполучені Штати, Великобританія, Франція і Туреччина.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG