Спеціальні потреби

Сирія каже, що «народ проти втручання», яке ставить під сумнів позицію Ассада


Зустріч Ліги арабських держав у Каїрі. 8 січня.
Зустріч Ліги арабських держав у Каїрі. 8 січня.

Представник Сирії у Лізі арабських держав заявив, що коментарі голови комітету цієї організації в справах Сирії, свідчать про упереджене ставлення до кризи, яка розгортається у країні.

Як відомо, раніше прем’єр-міністр Катару шейх Гамад бін Джасім аль-Тані закликав Сирію припинити брутальне придушення антиурядових протестів.

Сирія не забарилася із відповіддю – у понеділок державна агенція новин Сирії САНА поширила заяву Юсефа Ахмада, представника Сирії у Лізі арабських держав, який вважає, що «більшість народу Сирії» проти закордонного втручання.

У неділю міністри закордонних справ ЛАД домовились збільшити кількість спостерігачів, які стежать за дотриманням Сирією плану, розробленого щодо припинення насильства в країні. Відповідне рішення було прийнято в Каїрі, де провідні дипломати з Катару та інших арабських держав оцінювали роботу групи майже 150 спостерігачів у Сирії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG