Спеціальні потреби

Хвиля насильства підриває місію Ліги арабських держав у Сирії


Спостерігач розповідає, що бачив снайпера у місті Дараа
Спостерігач розповідає, що бачив снайпера у місті Дараа

Згідно з повідомленнями, в неділю сирійські сили безпеки застрелили щонайменше сімох протестувальників. Водночас дорадчий орган Ліги арабських держав закликав до негайного виведення з країни спостерігачів. Дорадчий орган заявив, що спостерігачі не можуть запобігти вбивствам цивільних сирійців.

Чотири смертельні випадки сталися в час, коли урядові війська заатакували протестувальників у передмісті Дамаска. Про інших цивільних жертв повідомлено у місті Гомс.

Активісти кажуть, що з часу, коли минулого тижня спостерагачі розпочали одномісячну місію в Сирії, там загинуло понад 150 людей.

Тимчасом Арабський парламент – комітет, до якого входить 88 делегатів з країн Ліги арабський держав – заявив, що результатом насильства є багато жертв, включно з дітьми. Спікер парламенту заявив, що, беручи до уваги триваюче насильство, спостерігачі повинні негайно залишити Сирію.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG