Спеціальні потреби

Сирія повідомила Кофі Аннана про початок виведення військ


Представник Кофі Аннана заявив, що Сирія повідомила посланника Ліги арабських держав, що вона розпочала операцію виведення своїх військ з трьох районів у рамках плану про припинення вогню, який має бути запроваджений до 10 квітня.

План закликає всі сторони припинити насильство до визначеного терміну. Представник Ахмед Фавзі заявив репортереам у Женеві, що Аннан розраховує «на повне припинення насильства» до цього часу.

Він також сказав, що до країн ООН звернулися з проханням, щоб вони надіслали військових до місії спостерігачів, яка контролюватиме припинення вогню. Цей крок передбачений у резолюції Ради Безпеки ООН.

Група миротворців ООН перебуває в дорозі до Сирії для обміркування можливої місії спостереження припинення вогню.

Тимчасом представнки сирійської опозиції повідомили про важкий артилерійський обстріл у столичному районі Дума і додаткові сутички в північній провінції Алеппо, що неподалік кордону з Туреччиною.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG