Спеціальні потреби

Швеція депортує 80 тисяч мігрантів


Це майже половина з числа всіх біженців, що прибули до країни.

Швецька влада готується депортувати близько 80 тисяч біженців, які в'їхали у країну минулоріч разом із рекордною хвилею мігрантів, і відтоді просили надати їм притулок. Загалом, порятунку від воєн у Швеції шукають 163 тисячі біженців.

Міністр внутрішніх справ країни – Андрес Іґман заявив, що вже незабаром половина біженців буде видворена зі Швеції через те, що клопотання половини іммігрантів про надання притулку були відхилені. Тепер біженцям, чиї документи «забракували», лишається одне з двох – повернутися додому добровільно або примусово.

Швеція була головним місцем для біженців через її знану політику відкритих кордонів. Але ріст кількості людей, що прибували до країни, змусив офіційний Стокгольм зробити прикордонний контроль, ідентифікацію та перевірку новоприбулих більш жорсткою.

Тим часом люди, що тікають до Європи в пошуках миру й кращого життя, продовжують гинути на шляху. У четвер, 28 січня, щонайменше 18 мігрантів потонули біля берегів грецького острова Самос, коли їхній човен перекинувся, так і не діставшись берега. Чиновники стверджують, що цього разу їм вдалося врятувати 10 людей. Більшість загиблих були дітьми.

Нагадаємо, минулого року до Європи з охоплених війною країн ринув потік із понад мільйона людей. Це призвело до небаченої в Європі з часів Другої світової війни мігрантської кризи.

Дивіться також: Цей несподіваний результат дало розселення мігрантів у німецьких родинах

Цей несподіваний результат дало розселення мігрантів у німецьких родинах. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:20 0:00

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG