Спеціальні потреби

США вітали б баланс у зовнішній політиці України


Коментуючи останні зовнішньополітичні ініціативи нової української влади, заступник державного секретаря США Джеймс Стайнберґ, визнав, що важко уявити собі Україну без добрих стосунків з Росією, але водночас наголосив, що їй також потрібні міцні зв`язки із Заходом.


«На мій погляд, основним є те, аби ми всі шанували суверенітет і незалежність України. Одначе, навіть за попереднього уряду прем’єр-міністра Тимошенко стосунки з росіянами були добрими. Це не стояло на заваді поступу уперед. На мою думку, новий президент дав ясно зрозуміти, що він хоче продовжувати мати добрі відносини зі Сполученими Штатами. Ми не сприймаємо це як змагання, в яких хтось мусить виграти, а хтось програти. Важко уявити, щоби Україна мала таке майбутнє, яке вона хоче мати, без добрих стосунків з Росією, міцних економічних, культурних та історичних зв’язків. Проте, вона також потребує міцних зв’язків із Заходом – із Польщею, Німеччиною, США та іншими країнами. На мою думку, цю ідею збалансованої закордонної політики слід вітати», - зазначив американський високопосадовець.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG