Спеціальні потреби

Американці підтримують імміграцію до США високоваліфікованих спеціалістів - опитування


Іммігранти беруть участь у церемонії прийняття громадянства США в Лос-Анджелесі, 19 грудня 2018 року.

На початку січня Трамп пообіцяв сприяти міграції до США кваліфікованих спеціалістів

Більшість американців – 78% – підтримує імміграцію високоосвічених людей до США. Такими є результати опитування дослідницького центру Pew. Вісім із десяти американців вважає потрібним заохочувати професіоналів із інших країн жити і працювати в їхній країні.

Такі настрої приблизно співпадають з іншими розвинутими країнами (дослідження проводилося серед 12 держав) – Швецією, Сполученим Королівством, Канадою, Німеччиною та Австралією.

Ми хочемо заохочувати талановитих та висококваліфікованих осіб будувати кар'єру у США
Дональд Трамп

У всіх опитаних країнах молодше покоління дорослих, більш освічені дорослі та дорослі з вищим доходом здебільшого більш схильні підтримувати заохочення імміграції кваліфікованих людей до їхніх країн.

Серед інших важливих висновків із дослідження – те, що близько третини американських іммігрантів є високоосвіченими, що ставить країну десь посередині схожих розвинутих економік із високим рівнем імміграції. Проте, на відміну від інших країн, іммігранти в США в середньому мають нижчий рівень освіти, ніж народжені у країні.

Нагадаємо, на початку січня Трамп пообіцяв сприяти міграції до США кваліфікованих спеціалістів, заявивши у Twitter, що запровадить зміни, завдяки яким власники робочих віз H1-B, за якими у США працюють представники високозатребуваних спеціальностей, зможуть отримати громадянство США.

«Ми хочемо заохочувати талановитих та висококваліфікованих осіб будувати кар'єру у США», – написав тоді президент США.

Читайте також:

Дивіться також: Ось як поліція Портланда навчилась відрізняти українців від росіян

Ось як поліція Портланда навчилась відрізняти українців від росіян. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:01 0:00

XS
SM
MD
LG