Спеціальні потреби

Через підземні тунелі під кордоном США та Мексики до Америки незаконно потрапила найбільша в історії група іммігрантів


376 осіб

Через тунелі під металевою прикордонною огорожею між США та Мексикою до Сполучених Штатів незаконно потрапила найбільша в історії група іммігрантів. Інцидент стався у місті Юма, штат Аризона. Про це повідомляє ABC News.

Ділянку, що простягнулася на 40 кілометрів, патрулювали лише три агенти прикордонно-митної служби

Більшість іммігрантів у групі з 376 осіб, за даними прикордонно-митної служби США, складали діти – 179. 30 осіб – неповнолітні без супроводу дорослих. Загалом було вирито сім тунелів. Сотні людей пройшли через них, менша частина - перелізла через огорожу.

Загалом кількість нелегальних перетинів кордону різко скоротилася з пікового періоду 2001 року, проте демографія іммігрантів істотно змінилася, зауважує ABC News. Більше 80% затриманих зараз складають батьки з дітьми. Більшість із них одразу здається або знаходить прикордонних агентів, щоб розпочати процес подання заяви на притулок.

Випадок трапився на ділянці кордону, де прикордонна огорожа старого зразка висотою 3,7 метра піднімається над пісковим ґрунтом. На той момент ділянку, що простягнулася на 40 кілометрів, патрулювали лише три агенти прикордонно-митної служби, інформує ABC News.

Читайте також:

Дивіться також: Зірковий шеф-кухар Хосе Андрес роздає обіди постраждалим від шатдауну

Зірковий шеф-кухар Хосе Андрес роздає обіди постраждалим від шатдауну. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00

XS
SM
MD
LG