Спеціальні потреби

Закриття уряду сповільнює зростання економіки США - дані Адміністрації США


Цифри навели в Адміністрації президента США

За оцінками Адміністрації Дональда Трампа, часткове закриття уряду обійдеться вдвічі дорожче, ніж передбачалося. Чиновник Адміністрації повідомив телеканалу CNBC, що спочатку вони розраховували віднімати 0,1 відсоткового пункту від очікуваного зростання ВВП кожних два тижні, але зараз ця цифра збільшилась удвічі – 0,1 відсоткового пункту очікуваного зростання ВВП щотижня.

Раніше враховувалися економічні наслідки того, що 800 тисяч федеральних працівників вимушено не отримують оплати, а тепер беруть до уваги втрати приватних підрядників, які працюють для уряду, пояснив чиновник.

Видання звіту про ВВП за четвертий квартал заплановане на середу, інформує видання The Hill.

Видання Vox повідомило в понеділок, що економічна вартість тимчасового закриття уряду скоро наблизиться до вартості стіни на кордоні з Мексикою, дискусія щодо якої власне і є причиною так званого «шатдауна».

Американська економіка втратила 3,6 мільярда доларів через «шатдаун» станом на п’ятницю, згідно зі звітом S&P Global Ratings.

Якщо уряд не працюватиме ще два тижні, ця цифра становитиме 5,7 мільярда доларів, якраз стільки, скільки Білий дім вимагає для початку втілення проекту з побудови стіни.

Дивіться також: Колишній спікер: Урядовий шатдаун у США може тривати до кінця лютого

Колишній спікер: Урядовий шатдаун у США може тривати до кінця лютого. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:10 0:00

Відео - найголовніше

У центрі Нью-Йорка підняли український прапор. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00
XS
SM
MD
LG