Спеціальні потреби

Державний департамент США оприлюднив черговий звіт про торгівлю людьми


Як сепаратисти використовують неповнолітніх розповів звіт Держдепу. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:11 0:00

Як сепаратисти використовують неповнолітніх розповів звіт Держдепу. Відео

Україна, на думку американського уряду, залишається у числі країн, де торгівля людьми є значною проблемою.

Державний департамент США оприлюднив звіт з питань торгівлі людьми - 2015.

Україна, на думку американського уряду, залишається у числі країн, де торгівля людьми є значною проблемою. Багато українців зазнають експлуатації, коли опиняються за кордоном, але і в самій Україні люди і зокрема іноземці стають жертвами. У звіті, який нині оприлюднив Державний департамент окремо згадано ускладнення проблем через російську агресію на сході України.

Заступниця держсекретаря США Сара Суалл наголосила, що торгівля людьми є проблемою фактично в усіх 188-ми країнах і територіях, які охоплює звіт, включно зі Сполученими Штатами, віднесених до групи першого рівня.

«Країни в групі першого рівня повністю відповідають мінімальним стандартам. Але важливо підкреслити, що перебування країни у групі першого рівня не означає, що торгівля людьми викорінена, або що дії уряду повністю відповідні. Торгівля людьми – це проблема практично усіх країн. Включно з усіма країнами у групі першого рівня, разом зі Сполученими Штатами», - каже Сара Суалл.

Торгівля людьми – це проблема практично усіх країн
Сара Суалл

Україна мала потрапити у третю категорія, але опинилась у спеціальному списку другої категорії через продемонстровані урядом наміри покращити ситуацію.

«Проблемний список означає, що країна не відповідає мінімальним стандартам, але здійснила значні намагання у бік їх виконання. Перебування у списку означає, що країна не подала ознак збільшення зусиль у боротьбі з торгівлею людьми у порівнянні з минулим роком і доказів зменшення співучасті державних посадовців. Або це може означати, що кількість жертв торгівлі людьми зростає», - пояснила заступинця держсерктаря.

Українські проблеми загострені через російську агресію, читаємо у документі, в результаті якої понад мільйон людей стали біженцями і потенційними жертвами експлуатації. Окремо звіт вказує, що сепаратисти використовують неповнолітніх у бойових операціях та використовують їхню фізичну працю.

Порнографія – інша проблема. Експерти розповідають, що сиротинці – ідеальне місце, де шукати дітей для цього
Лорі Ейгерн

Звіт окремо наголошує на вразливості десятків тисяч українських сиріт. Лорі Ейгерн очолює організацію «Міжнародний захист прав людей-інвалідів». З висновком Держдепу вона погоджується:

«Порнографія – інша проблема. Експерти розповідають, що сиротинці – ідеальне місце, де шукати дітей для цього. Нечесні директори та штат можуть зробити гроші на цьому. Міністерство праці називає це найгіршою формою примусовою праці дітей», - заявила пані Ейгерн.

Уряди повинні притягати експлуататорів до відповідальності, захищати жертв і запобігати торгівлі людьми. За словам держсекретаря Джона Керрі це стосується усіх країн.

«Це боротьба проти грошей і боротьба проти зла, і це надзвичайно, що у 2015 році ми бачимо новітній різновид рабства. Те проти чого ми воювали у своїй країні під час Громадянської війни. Дуже важливо, щоб ми проти цього боролися», - наголосив Керрі.

За оцінками Держдепартаменту США, жертвами торгівлі людьми у світі є понад 20 мільйонів осіб, а зиск злочинців-експлуататорів перевищує 150 мільярдів доларів річно.

Дивіться також: Візит Обами дасть чіткий сигнал ворогам України - нардеп Вінник

Візит Обами дасть чіткий сигнал ворогам України - нардеп Вінник. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:30 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG