Спеціальні потреби

Південний Судан: внаслідок аварії порома потонуло близько 200 людей


За повідомленням військових Південного Судану, внаслідок аварії порома на річці Білий Ніл потонуло близько 200 осіб, які намагалися втекти з півночі країни.

Речник армії Південного Судану Філіп Аґуер повідомив, що біженці, більшість з яких жінки і діти, з міста Малакаль сіли на пором, рятуючись від озброєних бойовиків, які відновили напади.

Поставнці, які ведуть бої проти уряду Південного Судану протягом останнього місяця, заявили про захоплення ними контролю над Малакалем. Підтвердження цього повідомлення незалежними джерелами інформації поки що немає.

Представник верховного комісара ООН у справах біженців Тобі Ланзер повідомив про бої, які точаться навколо і в самому місті і, що кількість цивільних осіб, які знайшли притулок на території місцевої бази ООН останніми днями зросла до 19 тисяч.

Втім, представники ворогуючих сторін конфлікту у Південному Судані відновили прямі переговори в Ефіопії, намагаючись укласти угоду про можливе припинення вогню.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG