Спеціальні потреби

У Південному Судані сутички поширились за межі столиці


Бої в Південному Судані поширилися за межі столиці країни, міста Джуба, де сутички спалахнули у ніч на понеділок. Уряд назвав те, що відбувається в країні, спробою державного перевороту.

Місія ООН у Південному Судані повідомила про важкі бої в місті Бор рано вранці в середу, які тривали близько чотирьох годин. Місія заявила, що більше 1 000 мирних мешканців знайшли притулок на території її комплексі у Борі, що приблизно за 150 кілометрів на північ від Джуби. Також надходять повідомлення про сутички на військовій базі у Торіті.

У своєму звіті Раді Безпеки ООН голова миротворчої місії повідомив, що за даними місцевих лікарень, щонайменше 400 людей було вбито в Джубі, але цю інформацію поки що не вдалося підтвердити.

У заяві у вівторок увечері, Рада Безпеки ООН висловила стурбованість з приводу ризику насильства, скерованого проти певних груп і закликала уряд Південного Судану розпочати переговори з опозицією.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG