Спеціальні потреби

Новий випадок зараження на MERS підтвердили у Південній Кореї


Південна Корея повідомила про новий випадок захворювання на Близькосхідний респіраторний синдром (MERS). Таким чином кількість хворих в країні досягла 182 осіб.

За даними Міністерства охорони здоров’я Південної Кореї, від цього синдрому вже загинула 31 людина. Влада країни виділила на попередження хвороби 14 мільярдів доларів.

Минулого тижня Всесвітня організація охорони здоров’я звинуватила південнокорейську владу у неналежних заходах контролю. Зокрема, у ВООЗ стурбовані недостатньою поінформованістю медичних працівників про захворювання та браком профілактичних заходів у лікарнях.

Між тим ООН повідомляє, що спалах MERS у Південній Кореї поки не розглядається як надзвичайна ситуація міжнародного рівня.

Вакцини від захворювання на близькосхідний респіраторний синдром (MERS) не існує. Перші випадки захворювань були зафіксовані в 2011 році в Саудівській Аравії. Цього року у травні зафіксували спалах хвороби у Південній Кореї, яка є другою після Саудівської Аравії за кількістю загиблих від MERS.

Симптоми хвороби дуже схожі на пневмонію, серед них – лихоманка, кашель, важке дихання. Заразитися цим вірусом можливо від зараженого одногорбого верблюда або від іншої хворої людини.

Випадки захворювання були також зафіксовані у Йорданії, Кувейті, Омані, Катарі, ОАЕ, Ємені, Франції, Німеччині, Греції, Італії, Великій Британії, у Тунісі та Єгипті, у Китаї, Малайзії, на Філіппінах, а також у США.

XS
SM
MD
LG