Спеціальні потреби

Озвучена Пісторіусом версія подій відповідає доказам - слідчий


Оскар Пісторіус
Оскар Пісторіус
За словами південноафриканського слідчого, версія Оскара Пісторіуса подій, які призвели до вбивства ним його дівчини Ріви Стінкамп відповідає доказам, які поліція знайшла на місці злочину.

Про це заявив детектив Гілтон Бота, відповідаючи на запитання адвоката олімпійського бігуна під час судового засідання в справі можливого звільнення Пісторіуса під заставу. Засідання продовжуватиметься у Преторії в четвер.

Пісторіус каже, що він думав, що стріляє у грабіжника і не мав наміру вбивати свою подругу у своєму будинку минулого четвера. Прокурори кажуть, що спортсмен, в якого ампутовані обидві ноги, одягнув протези, пройшов сім метрів і чотири рази вистрілив з пістолета у Стінкамп крізь замкнуті двері ванної кімнати. Вони звинувачують Пісторіуса в умисному вбивстві.

Бота підтвердив заяви сторони захисту, що на тілі Стінкамп не було жодних ознак насильства, або ознак, що вона намагалася захистити себе від нападу.

Раніше, відповідаючи на запитання прокуратури, слідчий сказав, що очевидці заявляють, що перед убивством жінки з будинку Пісторіуса було чути постріли, «безперервні крики» і знову постріли.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG