Спеціальні потреби

Чи виправдане блокування російських соціальних мереж як відповідь на агресію?


86% опитуваних позитивно оцінили введення санкцій проти російських соцмереж, згідно з опитуванням читачів та користувачів ресурсу української служби Голосу Америки в Facebook та Twitter.

Рішення України про блокування російських соціальних медіа було необхідним кроком з огляду на гібридну війну "інформаційних військ" Росії - так українська сторона відповіла на обурення цим рішенням з боку багатьох правозахисників та представників преси на Заході.

Засуджуючи блокування, виконавчий директор громадської правозахисної організації Human Rights Watch Кеннет Рот навіть провів паралель дій України з утисками свободи слова в Росії, в’їдливо відзначивши: «Коли вже Україна зрозуміє, що не можна відмежувати себе від Росії копіюванням її репресивних практик?»

У відповідь, його присоромив директор Києво-Могилянської школи журналістики Євген Федченко: «Україна вже три роки захищається від російської агресії, 10 тисяч вбито – Ваше безсоромне порівняння виходить за будь-які рамки»

«Одразу після припинення російської агресії проти України, одразу, коли останній російський солдат покине суверенну і незалежну територію України, ми будемо готові до перегляду цього рішення", - прокоментував рішення про блокування російських соціальних медіа президент Порошенко під час прес-конференції в Страсбурзі.

За повідомленнями преси, НАТО із розумінням поставилось до рішення про блокування з огляду на виклики для безпеки в Україні.

Дивіться також: Ось як американські поліцейські віддають шану загиблим колегам

Ось як американські поліцейські віддають шану загиблим колегам. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

  • 16x9 Image

    Оксана Бедратенко

    Вебредакторка, журналістка, економічна оглядачка Української служби Голосу Америки. Висвітлюю теми міжнародних санкцій, економіки воєнного часу, світові тенденції на ринках нафти та газу, новини фінансової сфери. Пояснюю просто складні теми міжнародних відносин, економіки США, України та світу, як в розлогих статтях, так і в коротких графічних відео.

XS
SM
MD
LG