Спеціальні потреби

Неподалік Могадишо екстремісти вбили шістьох цивільних


У Сомалі озброєні особи атакували автоколону, у якій їхали лікарі до лікарні неподалік столиці. Загинуло шестеро людей, включно із трьома сирійцями.

Атака сталася в середу на дорозі з Афгоє до Могадищо. Як повідомляє репортер Голосу Америки з Могадишо, під час атаки був пораниний ще один сирійський лікар.

Афгоє – це колишній опорний пункт пов’язаного з аль-Кайдою екстремістського угруповання аль-Шабаб. Однак це угруповання заперечило причетність до атаки.

У минулому угруповання аль-Шабаб контролювало більшість столиці Сомалі, але його витіснили звідти та з інших важливих міст сили, що їх очолюють миротворці Африканського Союзу.

Аль-Шабаб продовжує атаки. Минулого місяця, під час атаки на поліцейське відділення в місті Беледвейне загинуло понад 20 людей.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG