Спеціальні потреби

Гуманітарні організації закликають міжнародну громадськість допомогти Африці


Гуманітарні організації закликають міжнародну громадськість допомогти Африці
Гуманітарні організації закликають міжнародну громадськість допомогти Африці

Нова кампанія збирання грошей називається «Я стану твоїм другом». Так, організація «Врятуємо дітей» сподівається підвищити обізнаність громадськості з цією проблемою та зібрати кошти, необхідні для порятунку мільйонів жертв голоду. Інші агентства також просять більше грошей, щоб продовжувати свою роботу у Східній Африці.

«Ми потребуємо майже сто сорок п’ять мільйонів доларів для допомоги цілому регіону. Поки що ми зібрали 61 відсоток від цієї суми», – каже представниця Верховного Комісара ООН у справах біженців Черіті Туз.

Туз каже, що з нескінченим напливом нових біженців, які прибувають кожного дня, її агентство ледве справляється.

«Ми конче потребуємо збільшення фінансування. Щойно ми роздали біля 100 тисяч пакетів речей першої необхідності, які серед іншого мають каністри, висококалорійне печиво, ковдри. Нам не вистачає наметів, а це - найбільша стаття видатків. Разом з тим намети у великому попиті, адже багато людей залишились без домівок», – говорить вона.

Туз додає, що грошей у Агентства ООН у справах біженців поки що вистачає, втім є підстави для хвилювань.

«Ми душе швидко використовуємо наші резерви. Ми занепокоєні, якщо наші прохання про допомогу не принесуть бажаних результатів у наступні пару місяців, ми не зможемо надавати стільки ж допомоги, скільки направляємо сьогодні», – попереджає Туз.

Гроші на допомогу голодним збираються і в інших куточках світу. Під час свого останнього візиту до Південної Кореї, Генеральний Секретар ООН Пан Гі Мун підтвердив свою відданість справі допомоги нужденним у Східній Африці.

«Ви можете на мене розраховувати. Ситуація в Африці буде моїм пріоритетом у наступні п’ять років мого терміну», – запевнив Генеральний Секретар.

В Нью-Йорку, Заступник Генерального Секретаря з гуманітарних справ Кетрін Бреґґ заявила членам Ради безпеки, що ситуація в Африці залишається небезпечною.

« Ще до того, як я піду спати сьогодні, там помре тринадцять людей, шість з них – віком до 5 років. Стільки ж помре і наступного дня. І так буде, поки ми не змінимо ситуацію», – сказала Кетрін Бреґґ.

На сьогоднішній день ООН отримала менше половини мільярда доларів, які організація просить для впровадження програм гуманітарної допомоги в Африці.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG