Спеціальні потреби

Пекін оповитий рекордним смогом


Пекін
Пекін

У Пекіні вперше введений «червоний» рівень небезпеки через смог.

Пекінські школярі залишилися вдома, а частина мешканців міста пересіла з особистих машин на громадський транспорт після того, як у столиці Китаю вперше був оголошений «червоний» - найвищий - рівень небезпеки через смог.

Місцеві мешканці виходять на вулиці в масках, пробираючись через щільну завісу смогу, який оповив Пекін.

Влада столиці оголосили «червоний» рівень небезпеки після того, як індикатор РМ2,5, що відображає вміст у повітрі небезпечних мікроскопічних часток, значно перевищив 25 мікрограм на кубічний метр. Саме таку концентрацію Всесвітня організація охорони здоров'я вважає безпечною.

При оголошенні «червоного» рівня небезпеки школи закриваються, а автомобілісти можуть користуватися особистим транспортом тільки через день - залежно від останньої цифри номерного знаку. Крім того, вводиться заборона на проведення будь-яких вуличних будівельних робіт.

«Червоний» рівень небезпеки діятиме до четверга, коли, як очікується, похолодання принесе поліпшення екологічного стану.

Китайська влада опинилися під шквалом критики за те, що не ввели «червоний» рівень небезпеки минулого тижня, коли Пекін також накрив небезпечний смог.

Дивіться також: Ця угода США з країнами Азії може "озолотити" американських фермерів

Ця угода США з країнами Азії може "озолотити" американських фермерів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG