Спеціальні потреби

З району вибуху в Китаї додатково евакуювали населення


Район індустріальної катастрофи у місті Тяньцзінь
Район індустріальної катастрофи у місті Тяньцзінь

Китайські органи влади доручили негайну евакуацію населення з району неподалік вибухів і пожежі, які великою мірою знищили індустріальний комплекс у північно-східному місті Тяньцзінь.

Як повідомила в суботу урядова газета «Пекінські новини», все населення з району радіусом у три кілометри від місця, де сталися вибухи на складі небезпечних хімікатів, примусово усувають з приводу можливості хімічного забруднення.

Згідно з поліцією, на яку посилається газета, в районі виявлено ціанід натрію, токсичний хімікат, який може спричинити смерть. Група із понад 200 ядерників і та спеціалістів з біохімічних ділянок перевіряють район у пошуках можливо небезпечних хімікатів.

Дотепер органи влади наполягали, що в районі, з якого усувають населення, немає небезпечних речовин, хоча офіційні особи визнали, що вони виявили ознаки різних небезпечних речовин неподалік місця вибуху.

Тимчасом центральне китайське телебачення повідомило, що в суботу припинено рятувальну операцію з приводу спалаху нової пожежі неподалік місця вибуху. Також повідомлено, що кількість загиблих від вибуху збільшилась до 85 осіб. Міські службовці сказали, що загинув 21 пожежник, а доля кількох людей і дотепер невідома.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG