Спеціальні потреби

Швеція: досі невідомо, хто відповідальний за вибухи на трубопроводах "Північного потоку"


Архівне фото: Витік газу з трубопроводу "Північний потік 2" в Балтійському морі, вересень 2022 року. Danish Defence Command/Handout via REUTERS
Архівне фото: Витік газу з трубопроводу "Північний потік 2" в Балтійському морі, вересень 2022 року. Danish Defence Command/Handout via REUTERS

Швеція заявила про складнощі розслідування вибухів, які кілька місяців тому пошкодили російські трубопроводи на дні Балтійського моря "Північний потік" 1 та 2.

Шведський прокурор Метс Люнгквіст, який веде слідство вказав на складнощі для слідства: "Йдеться про злочин, чиї обставини важко розслідувати. Вибухи стались на глибині 80 метрів на дні Балтійського моря".

Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

Посадовець додав, що інцидент є полем для спроб впливу, але "ці дискусії не впливають на слідство, яке базується на фактах та інформації, отриманих в результаті аналізу, дослідження місця злочину та співпраці з владою Швеції та інших країн".

Слідство раніше встановило, що йдеться про акт "масштабного саботажу".

Участь держави у вибухах є "абсолютно основним сценарієм", заявив в четвер прокурор в телефонному інтерв'ю Reuters.

В статті використано матеріали Reuters

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Форум

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG