Спеціальні потреби

У чому полягає суть скандалу щодо змови з росіянами з’ясували в Білому домі


Сара Гаккабі Сандерс
Сара Гаккабі Сандерс

Звинувачення на адресу Пола Манафорта, Ричарда Ґейтса та Джорджа Пападопулоса не мають жодного відношення до виборчої кампанії Дональда Тармпа та особисто президента – такою була відповідь прес-секретаря Білого дому Сари Гаккабі Сандерс.

Прес-секретар Білого дому нагадала, що дії, в яких звинувачують Манафорта та Ґейтса відбулися задовго до початку виборчої кампанії.

«Оголошення сьогодні не має жодного стосунку до президента, немає жодного стосунку до виборчої кампанії президента чи діяльності кампанії. Справжній скандал щодо змови з росіянами – і про це ми неодноразово говорили – має відношення до кампанії Клінтон, Fusion GPS і Росії. Існують чіткі докази змови кампанії Клінтон з російською розвідкою, щоб розповсюджувати дезінформацію та очорнити президента з метою впливу на вибори. Ми з самого першого дня говорили, що немає жодних доказів змови Росії та Трампа і нічого у звинуваченнях, які були висунуті сьогодні, це не змінює», - заявила Сандерс.

Говорячи про Джорджа Пападопулоса, який визнав, що брехав ФБР відносно його зв’язків з росіянами, Сандерс назвала його волонтером, який працював в кампанії Трампа неофіційно і в низькому статусі. Звинувачення на його адресу, сказала вона, так само не мають відношення до президентської виборчої кампанії.

«Це не має відношення до кампанії. Це має відношення до його нездатності говорити правду ФБР», - сказала вона.

Також Сандерс повідомила ЗМІ, що президент не має намірів звільняти спеціального прокурора Роберта Мюллера, який веде розслідування російського втручання у вибори. Втім, сказала вона, президент вірить, що це розслідування наближається до завершення.

Дивіться також: Як республіканські ідеї можуть бути втілені в Україні - інтерв'ю з президентом Міжнародного республіканського клубу

XS
SM
MD
LG