Спеціальні потреби

Кремнієва долина прохолодно приймає обох кандидатів у президенти США


Скептичне ставлення технологічного сектора помітно за обсягами фінансової підтримки Дональда Трампа і Гілларі Клінтон

Дональд Трамп і Гілларі Клінтон отримують менше коштів від технологічних компаній по всій країні, ніж президент Обама чотири роки тому. У Кремнієвій долині, епіцентрі технологій та інновацій, обох кандидатів прийняли досить прохолодно.

«Кремнієва долина придивляється до обох кандидатів, і щодо обох є деякі сумніви», – зазначає засновник базованої в Сан-Франциско компанії IfOnly Тревор Трейна.

«З одного боку у нас Гілларі Клінтон, людина з фінансової сфери, що мала тісні зв’язки з Волл-стріт, з іншого – Дональд Трамп, людина зі сфери нерухомості, пов’язана з будівельним бізнесом, – продовжує Трейна. – Це не конче те, що ці кандидати здатні говорити на одній мові з бізнесом Кремнієвої долини».

«Жоден з основних кандидатів мені особливого не імпонує», – зізнається венчурний капіталіст Тім Дрейпер.

Метт Мейхан, один із засновників порталу Brigade, присвяченого цивільним і політичним ініціативам, вважає, що багато американців голосуватимуть виходячи з того, котрий кандидат подобається їм найменше.

«На цих виборах ми спостерігаємо те, що можна назвати негативною явкою. Люди підуть голосувати, тому що незадоволені наявним вибором. Їм сильно не подобається один з кандидатів, і вони хочуть зробити так, щоб він не став президентом, – пояснює Мейхан. – З огляду на історично високі негативні рейтинги двох основних кандидатів, для багатьох виборців мотивацією піти на вибори послужить прагнення не дати іншому кандидату перемогти».

Ці негативні настрої знаходять відображення в тому, скільки грошей кожен з кандидатів отримав від технологічного сектора, в порівнянні з попередніми президентськими виборами. За даними порталу Crowdpac, в 2012 році Барак Обама отримав близько 10 мільйонів доларів, а Мітт Ромні – близько 3 мільйонів. Клінтон поки що отримала 6,1 мільйона доларів, а Трамп – всього 225 000 доларів. Клінтон випереджає Трампа за зборами як в середньому по країні, так і районі затоки Сан-Франциско, куди входить Кремнієва долина. У цьому регіоні їй вдалося зібрати 43 мільйони доларів, а Трампу – всього 700 000 доларів.

Дивіться також: Як київська мерія розвиває зони пішої ходи та бореться з зовнішньою рекламою

Як київська мерія розвиває зони пішої ходи та бореться з зовнішньою рекламою. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:01 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG