Спеціальні потреби

Сенатор Мерфі: я більш оптимістичний щодо майбутнього України ніж будь-коли


Сенатор США Кріс Мерфі
Сенатор США Кріс Мерфі

Нова українська влада справді налаштована на проведення реформ. Такими враженнями від візиту до Києва поділився сенатор США Кріс Мерфі.

"Маю визнати, що я полишив Київ з більшим оптимізмом стосовно майбутнього Україні, ніж будь-коли. Ці нові молоді реформатори під проводом Зеленського, як видається, налаштовані на справжні дії. Яка трагічна помилка, що Трамп сигналізує про відмову якраз у час таких багатообіцяючих змін", - написав американський законодавець у Twitter.

Під час візиту до України, сенатори США Кріс Мерфі та Рон Джонсон провели зустріч з президентом України Володимиром Зеленським та представниками нового уряду.

Антикорупційні реформи в Україні були темою першої зустрічі сенаторів США з українськими урядовцями.

Сенатори здійснили візит до України після того, як їм, за їх заявами, відмовили у праві на в'їзд до Росії.

На початку візиту американські законодавці зустрілись з генеральним прокурором Русланом Рябошапкою і взяли участь у церемонії відкриття роботи українського Вищого антикорупційного суду.

"Сьогодні сенатор Рон Джонсон та я – в Україні. Ранкові події візиту наголошують на пріоритеті президента Зеленського у подоланні корупції. Ранок з новим генеральним прокурором Русланом Рябошапкою. Тепер відвідуємо церемонію відкриття нового антикорупційного суду з президентом Зеленським", - написав сенатор Мерфі у Twitter.

Створення Вищого антикорупційного суду – є важливим кроком на шляху подоланні корупції. В Посольстві США висловили сподівання, що новостворений суд буде "добросовісним та незалежним і зміцнюватиме верховенство права в Україні".

З початком роботи антикорупційного суду України привітав і Єврокомісар з питань розширення і європейської політики сусідства Йоганнес Ган та інші міжнародні партнери України.

"Сьогодні розпочинає роботу Вищий антикорупційний суд України. Вітаю Україну з цим. ЄС продовжить підтримувати суд у виконанні важливої ролі в подоланні корупції!" – написав Ган у Twitter.

Дивіться також: Чому передача Цемаха Москві була б великою помилкою Києва? – Експерти у США та Лондоні

XS
SM
MD
LG