Спеціальні потреби

Австрію може очолити наймолодший лідер у світі – Bloomberg


Австрійці, які переживають найшвидше економічне зростання за останні шість років, схоже, готові позбутися своєї нинішньої коаліції на користь нового уряду, підтримуваного антиімміграційними націоналістами та очолюваного наймолодшим лідером світу, повідомляє видання Bloomberg.

Опитування показують, що 31-річний міністр закордонних справ Австрії Себастьян Курц приведе свою консервативну «Австрійську народну партію» до перемоги на виборах у неділю. Це могло б стати підґрунтям для створення коаліції з популістською «Австрійською партією свободи» Гайнца-Крістіана Штрахе, розв’язуючи десятиліття адміністрацій, очолюваних соціал-демократами, які відродила економіку, але мали труднощі з проблемами, пов'язаними з імміграцією та соціальним захистом населення, пише видання.

Міністр закордонних справ Австрії Себастіан Курц із міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим напередодні неофіційної наради ОБСЄ. Австрія, 11 липня 2017 року.
Міністр закордонних справ Австрії Себастіан Курц із міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим напередодні неофіційної наради ОБСЄ. Австрія, 11 липня 2017 року.

Виборці тяжіють до обіцянок як АНП, так і АПС обмежити кількість іммігрантів, які Австрія приймає, і змусити новоприбулих швидше переймати місцеві звичаї, пояснює Крістоф Гофінґер, директор інституту соціальних опитувань SORA у Відні, інформує Bloomberg.

Розростання тривоги щодо імміграції до Австрії розпочалося в 2015 році, коли майже 70 тисяч біженців, переважно мусульманських, шукали від країн, розтерзаних війною, таких як Сирія, Афганістан та Ірак. Школи та лікарні у країні з населенням 8,7 мільйона людей мали труднощі, щоб прийняти новоприбулих, а розбіжності у питанні про те, чи справедливо надавати іммігрантам щедре соціальне забезпечення, домінують у ЗМІ, йдеться у матеріалі.

У порівнянні з 10 роками тому, більше австрійців говорить, що вони відчувають, що їх не чують, і шукають сильного лідера, показують дослідження. Курц відсторонився від керівництва АНП та виробив погляди на імміграцію, схожі зі Штрахе. Обидва чоловіки хочуть обмежити доступ іммігрантів до системи соціального забезпечення Австрії та запровадити жорсткішу політику на кордонах країни, повідомляє Bloomberg.

Дивіться також: Оголошення про незалежність Каталонії від Іспанії відкладено

Оголошення про незалежність Каталонії від Іспанії відкладено. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:21 0:00

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG