Спеціальні потреби

Поліція: Активісти руху «Захопимо» могли вбити поліцейських у Сіетлі


Поліція: Активісти руху «Захопимо» могли вбити поліцейських у Сіетлі
Поліція: Активісти руху «Захопимо» могли вбити поліцейських у Сіетлі

Поліція Сіетлу та активісти руху «Захопи Волл-стріт» оприлюднили відео сутичок, які відбулись у порту міста на початку тижня.

Кожна зі сторін наполягає, саме вона була жертвою, а не ініціатором жорсткої конфронтації між поліцією та активістами на початку тижня.

Сутички, під час яких протестувальники закидали поліцію цеглою та димовими шашками, стали найжорсткішими з часу протестів проти зустрічі Всесвітньої торговельної організації у місті.

Представник поліції заявив, що протестувальники кидали в поліцейських загострену арматуру.

«В ході різних демонстрацій, починаючи з протестів проти зустрічі ВТО, серед мітингувальників знаходились люди, які жбурляли в поліцію різні речі. Але вперше подібні дії були настільки масовими, вперше в поліцейських кидали цеглою та загостреною арматурою, які реально можуть вбити», – заявив представник поліції міста.

Як відомо, у понеділок поліція заарештувала 11 учасників протестів та заявила, що передбачає нові затримання після того як будуть вивчені відео записи зроблені під час мітингу.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG