Спеціальні потреби

У Нью-Йорку страйкують водії шкільних автобусів


У Нью-Йорку другий день триває страйк водіїв шкільних автобусів. У результаті, понад 150 тисяч учнів намагаються скористатися послугами альтернативного транспорту, щоб потрапити на заняття.

Вісім тисяч організованих в профспілку водіїв в середу не вийшли на роботу. Замість цього, вони взяли участь у пікетах, вимагаючи включення в будь-який новий контракт гарантії працевлаштування. Термін дії чинного контракту з водіями закінчується 30 червня.

У Нью-Йорку, водії шкільних автобусів працюють на приватні компанії, які заключають контракти з містом. Мер міста Майкл Блумберґ заявив, що постанова суду, прийнята в 2011 році, забороняє владі міста включати положення про гарантії працевлаштування в нові контракти.

Більшість з 1,1 мільйона нью-йоркських школярів ходять до школи пішки або користуються громадським транспортом. Шкільними автобусами користуються 54 тисячі учнів зі спеціальними потребами і ті школярі, які живуть далеко від навчальних закладів.

Влада міста пропонує постраждалим від страйку школярам безкоштовні квитки на громадський транспорт. Вони також обіцяють компенсувати батькам витрати, якщо ті будуть змушені відвезти свою дитину в школу або викликати для неї таксі.

Ніяких переговорів у справі вирішення суперечки між водіями і міською владою поки що не заплановано.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG