Спеціальні потреби

Загальний страйк паралізує громадські послуги в Іспанії


Прем’єр-міністр Іспанії Маріано Рахой
Прем’єр-міністр Іспанії Маріано Рахой

Іспанські профспілки влаштували загальний страйк за день до того, як прем’єр-міністр Маріано Рахой має повідомити про новий економний бюджет, який відповідатиме директивам, що їх схвалили лідери країн єврозони.

Міністерство внутрішніх справ Іспанії повідомило про арешт у четвер вранці в Мадриді щонайменше 58 осіб, переважно за спроби припинити працю автобусного транспорту.

Страйк має чималий вплив на громадські послуги. У зв’язку з частковим припиненням праці громадського сектора, працює лише частина залізниць і повітряного транспорту.

У страйку в середу в Мадриді взяли участь тисячі людей. Профспілки твердять, що запропоновані прем’єр-міністром реформи полегшать працедавцям звільнення працівників і обмежать робітникам можливості отримати вищу зарплату.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG