Спеціальні потреби

Україна опублікувала відео із захопленими російськими солдатами


Українські спецслужби опублікували відео, на якому, за їхніми заявами, показані російські військовослужбовці, що воювали разом з проросійськими сепаратистами в Україні і були захоплені українськими урядовими військами.

Кадри, які, ймовірно, підтримають звинувачення Києва і його західних союзників про участь Росії у війні, з’явилися в той день, коли лідери Росії і України зустрічаються в Мінську для переговорів, покликаних покласти край конфлікту.

Росія заперечує надання військової допомоги сепаратистам.

Служба безпеки України в понеділок повідомила, що затримала десять російських десантників, які перейшли російсько-український кордон у складі колони з декількох десятків БМП.

На офіційній сторінці «антитерористичної операції» українського уряду в Facebook вміщено відео з чоловіками, одягненими в камуфляжну форму.

Один з них, представився як Іван Мільчаков, називає свої особисті дані, включаючи номер парашутно-десантного полку, який, за його словами, базується в Костромі.

«Я навіть не бачив, де ми кордон перетнули. Нам сказали, що ми здійснюємо марш на 70 кілометрів, вихід на три дні», – говорить він.

«Тут насправді все по-іншому, не так, як кажуть по телевізору. Ми як гарматне м’ясо їдемо сюди», – додав він.

У повідомленні СБУ йдеться, що військовослужбовці були затримані з особистими документами та зброєю в районі міста Амвросіївки Донецької області.

Джерело в міноборони Росії підтвердив ІТАР-ТАСС факт перетину кордону з Україною російськими військовослужбовцями, припустивши, що це сталося випадково.

«Зазначені військовослужбовці дійсно брали участь в патрулюванні ділянки російсько-українського кордону, перетнули її, ймовірно, випадково, на необладнаній, немаркованій ділянці. Опору Збройним силам України при затриманні, наскільки нам відомо, не чинили», – повідомило джерело, яке додало при цьому, що випадки перетину російського кордону українськими військовослужбовцями відбувалися неодноразово.

XS
SM
MD
LG