Спеціальні потреби

Україна домовилася з Росією про постачання газу ще на місяць – до кінця березня.


Про це заявив віце-президент Європейської комісії Марош Шефчович, який очолював переговори між сторонами. Він також висловив упевненість щодо надійного постачання російського газу через Україну на європейські ринки:

Марош Шефчович сказав:

«Газпром щодня постачатиме до 114 мільйонів кубометрів передплаченого газу до узгоджених сторонами пунктів призначення. Виконуючи ці зобов’язання, сторони продемонструють надійність як важливого постачальника природного газу до Європи, так і основного транзитера російського газу до ЄС».

За домовленістю, українська сторона також не буде платити за електроенергію, яку Росія поставляє у підконтрольні сепаратистам регіони.

Міністри енергетики України та Росії домовились ще раз зустрітися для обговорення газових поставок пізніше цього місяця.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG