Спеціальні потреби

Росія перевірить, чи «іноземний радар» є причиною невдач з її комічним зондом


Російський космічний зонд «Фобос-Ґрунт»
Російський космічний зонд «Фобос-Ґрунт»

Росія заявила, що невдача з космічним зондом, який мав летіти до місяця Марса, могла бути спричинена радіацією з американських радарів.
Представник комічного агентства Юрій Коптєв заявив у вівторок, що він очолить урядову комісію, що розслідуватиме, чи Фобос-Ґрунт зазнав впливу американських радарів. За його словами, експеримент буде проведений таким способом, що модель Фобоса буде піддано такій же радіації, як є результатом дії американких радарів.

Російський щоденник «Коммерсант» посилався у вівторок на неназваних експертів, які сказали, що існує можливість, що зонд увійшов район, який покриває радар, що могло вплинути на електронні прилади апарта.

Голова російського космічного агентства Роскосмос Володимир Поповкін заявив минулого тижня, що відповідальність за недавні невдачі з російськими космічними апаратами, можливо, несе іноземне втручання.

Уламки непілотованого зонду Фобос-Ґрунт вагою в 13.2 тон впали в неділю у води Тихого океану.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

"В Америці немає місця насильству", — Джо Байден. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:39 0:00
XS
SM
MD
LG