Спеціальні потреби

Путін закликав до більшої співпраці з США у боротьбі з тероризмом


Виступаючи в четвер у прямому ефірі кількох національних теле-і радіоканалів, президент Росії Володимир Путін докладно прокоментував тему терактів у Бостоні, в організації яких звинувачують братів чеченського походження Тамерлана і Джохара Царнаєвих.

Зокрема, Путін відповів на запитання журналіста про нібито сплеск антиросійських настроїв серед пересічних американців у зв'язку з терактом під час Бостонського марафону.

«Росія, - підкреслив Путін, - сама є жертвою терактів. Коли вони (бойовики на Північному Кавказі) здійснювали брудні, мерзенні теракти в Росії, західні ЗМІ називали їх «повстанцями». А ми говорили, що потрібно справою займатися, співпрацювати один з одним у цих питаннях. Ось тепер ці два злочинці підтвердили правильність нашої тези».

Путін назвав «маячнею» пропозиції деяких американських політиків перевести громадянина США Джохара Царнаєва в категорію іноземного «комбатанта», щоб полегшити збір інформації в ході розслідування.

Російський президент також підкреслив важливість розширення співпраці Вашингтона і Москви в питаннях міжнародної безпеки.

«Я просто закликаю, щоб ця трагедія (в Бостоні) підштовхнула нас один до одного у подоланні загальних загроз, однією з найбільш важливих і небезпечних яких є тероризм. Якщо ми дійсно будемо об'єднувати зусилля, ми не будемо нести такі втрати», - заявив Путін.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG