Спеціальні потреби

Путін: немає певності, що удар по Північній Кореї буде успішним


Володимир Путін
Володимир Путін

Президент Володимир Путін заявив у середу, що військовий удар проти Північної Кореї з метою знищення її ядерної і ракетної програми, можливо, не матиме успіху, тому що Пхеньян може мати приховані військові об’єкти, про які ніхто не знає.

Росія рішуче виступає проти такого удару, про який говорить президент Дональд Трамп, віддаючи перевагу дипломатії та економічним спонукам.

Однак Путін, виступаючи на економічному форумі в Москві, розмірковував про це в середу, даючи ясно зрозуміти, що в нього серйозні сумніви щодо ефективності такого військового кроку, а також інших політичних і моральних питань.

«Чи глобальний удар проти Північної Кореї може бути проведений для її роззброєння? Так. Чи він досягне цілі? Ми не знаємо. Хто знає, що вони там мають і де. Ніхто не знає із 100-відсотковою певністю, тому що це закрита країна».

Путін заявив, що в Росії більше причин для занепокоєння з приводу ракетної програми Пхеньяна, кажучи, що ядерний полігон КНДР розташований усього за 200 кілометрів від кордону з Росією.

Російський лідер повторив свій заклик, щоб дати шанс дипломатії, і звернувся до всіх сторін, щоб вони применшили воєнну риторику. Він також додав, що, на його думку, Трамп прислухається до думок Росії щодо кризи.

Більше санкцій нікуди не доведуть, сказав Путін учасникам форуму, кажучи, що під цю пору в Росії працює приблизно 40 тисяч громадян Північної Кореї.

Відомо, що ці робітники регулярно надсилають частину своєї зарплати органам влади КНДР.

Дивітся також: Український музикант Дмитро Негрич із Лас-Вегаса: «На тому концерті міг бути я або хтось із моїх друзів»

XS
SM
MD
LG