Спеціальні потреби

Путін наказав терміново перевірити боєздатність військ РФ


Президент Росії Володимир Путін у середу доручив Міністерству оборони здійснити несподівану комплексну перевірку боєготовності Західного і Центрального військових округів.

За словами міністра оборони РФ Сергія Шойгу, Путін наказав перевірити здатність військ до дій при вирішенні кризових ситуацій, що становлять загрозу військовій безпеці Росії, а також ситуацій антитерористичного, санітарно-епідеміологічного і техногенного характеру.

За розпорядженням президента, війська Західного округу, що межує з Україною, частину військ Центрального, а також інші роди військ підняли по тривозі, повідомив міністр оборони Росії.

За повідомленням Шойгу, це початок перевірки всіх збройних сил країни, яку проведуть етапами в термін до 3 березня. Усі війська, які залучаються до раптової перевірки, мають уже до четверга бути приведені у найвищі ступені бойової готовності і здійснити розгортання на полігонах.

Тим часом, Міністерство закордонних справ Росії у середу видало чергову заяву, в якій висловлюється занепокоєння щодо подій в Україні. У найостаннішій з цілої низки заяв звинувачується «екстремістів» в Україні у «нав'язуванні своєю волі і насаджуванні своїх порядків. МЗС РФ також твердить, що в даний час почастішали погрози на адресу священиків канонічної Української православної церкви. Їм погрожують фізичною розправою, а храми, настоятелями яких вони є, обіцяють знищити.

«Днями зроблені спроби силового захоплення православних святинь не тільки України, але і всього Російського світу – Києво-Печерської та Почаївської Лавр. Все це вкрай небезпечно, загрожує новими потрясіннями і провокує ще більший розкол в українському суспільстві», – зазначили в МЗС Росії.

Росія заявила, що не збирається вводити війська в Україну.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG