Спеціальні потреби

Західні ЗМІ все ще дивляться на Україну крізь стереотипи - активіст "Європатруля"


"Західні ЗМІ все ще дивляться на Україну крізь стереотипи"
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:14 0:00

"Західні ЗМІ все ще дивляться на Україну крізь стереотипи"

Деякі західні журналісти висвітлюючи ситуацію в Україні, виривають окремі події з контексту. Таку думку в інтерв'ю "Голосу Америки" висловив журналіст Микола Воробйов, учасник громадської кампанії "Євро-патруль", який зараз перебуває у Вашингтоні.
"Ми розуміємо, що навіть журналіст провідного видання прибув з іншої країни, не розуміє тенденцій, або розуміє їх не до кінця і ми повинні надати їм пояснення. Власне тому я, живий свідок подій на Майдані і перебуваю зараз у Вашингтоні", - сказав Воробйов.
Поширеним серед закордонних журналістів хибним уявленням є те, що Майдан бореться за підписання Асоціації з Європейським союзом.
"Ми пояснюємо, що рішення екс-президента про скасування підписання Асоціації із ЄС справді спричинило вибух, але причиною цього не є єдиний непідписаний документ, а багато подій в Україні. Йдеться про корумпованість влади, безвідповідальність політиків, нехтування будь-якими правами людини та громадянина", - розповів журналіст.
Автомайдан по-американськи
please wait

No media source currently available

0:00 0:22:01 0:00
Воробйов також відзначив, що прогнози американців щодо поведінки Росії часто не враховують те, що рішення у Кремлі можуть ухвалюватись під впливом емоцій.
Журналіст також відзначив, що серед багатьох американських журналістів усталився стереотип, що в Україні має місце боротьба між Сходом та Заходом.
"Ми намагаємось донести, що насправді боротьба відбувається з корумпованою владою, прокурорами суддями. І на Сході і на Заході відбувається боротьба за громадянські та людські права та свободи , а не етнічне протистояння".

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG