Спеціальні потреби

Білий дім: Заява генерала Данфорда про найбільшу небезпеку з Росії – його особиста думка


Російська діяльність в Україні є приводом для занепокоєння, утім у деяких питаннях Росія та США продовжують ефективно співпрацювати, каже речник Білого дому Джош Ернест.

Адміністрація президента США не обов’язково поділяє думку про те, що найбільшою небезпекою для США є Росія. Про це заявив речник Білого дому Джош Ернест, коментуючи нещодавню заяву одного з найвпливовіших генералів США Джозефа Данфорда.

«Звичайно, генерал Данфорд витратив багато часу, аналізуючи ці питання, і він сформував свою власну думку. Але я думаю, він сам погодиться, що ці слова відображали його особисту думку, і не обов’язково є позицією, чи консенсусом, президентської команди з національної безпеки», - сказав речник Білого дому.

За словами Джоша Ернеста, дестабілізуюча діяльність Росії в Україні та провокації росіян біля кордонів НАТО є приводом для занепокоєння, між тим, у деяких питаннях Росія продовжує ефективно співпрацювати зі США. Серед таких питань речник Білого дому назвав переговори щодо Іранської ядерної програми.

«Ми добре розуміємо, які ризики пов’язані з російською активністю», - підкреслив Ернест.

Генерал Данфорд, який під час виступу у сенаті минулого тижня заявив про найбільшу загрозу з Росії, є кандидатом президента Обами на посаду голови Об’єднаного комітету начальників штабів збройних сил США.

Дивіться також: Греки затягують паски, напруга в суспільстві зростає

Греки затягують паски, напруга зростає. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:20 0:00

Відео - найголовніше

Антитерористична операція у Нагірному Карабасі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00
XS
SM
MD
LG