Спеціальні потреби

Росія націлила на Китай новітні ядерні ракети? - екс-посол США в Україні


На фото - система Тополь-М. У матеріалі йдеться про РС-26 "Рубіж".
На фото - система Тополь-М. У матеріалі йдеться про РС-26 "Рубіж".

Розміщення новітніх російських ґрунтових міжконтинентальних балістичних комплексів РС-26 в Іркутську може свідчити про те, що їх ціллю можуть бути не США, а Китай. Таке припущення у своєму Twitter висловив дослідник аналітичного центру Brookings Institution, колишній посол США в Україні Стівен Пайфер.

"Росія планує розмістити РС-26 в Іркутську. Практична, доведена на випробуваннях, дальність ураження цього комплексу становить 5800 кілометрів, що означає що йдеться про міжконтинентальну балістичну ракетну систему. Але з Іркутська пущена РС-26 ракета ледь долетить до Аляски. Чи означає розміщення комплексу в Іркутську, що головною ціллю будуть не США, а Китай - вся територія якого покривається з Іркутська?", - відзначив Пайфер.

Ракета комплексу РС-26 споряджається роздільною головною частиною індивідуального наведення (може споряджатись 4-ма боєголовками) та має комплекс засобів подолання протиракетної оборони.

Прикметно, що у той час, як Пайфер оцінює дальність ураження РС-26 у 5800 кілометрів, за іншими оцінками вона може становити до 11 тисяч кілометрів.

Дивіться також: Днем Перемоги Росія маскує своє фашистське єство - оцінки, аналіз

Днем Перемоги Росія маскує своє фашистське єство - оцінки, аналіз. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:56 0:00

XS
SM
MD
LG