Спеціальні потреби

Обама в ООН нагадав, як мало від нього користі на міжнародній арені - конгресвумен


Ілеана Рос-Лехтінен

Президент США Барак Обама у своєму виступі перед Генасамблеєю ООН не засудив бандитів, тиранів та диктаторів таких, як Путін, Ругані та Кастро. Про це виступаючи у Конгресі заявила Ілеана Рос-Лехтінен, конгресвумен-республіканка від штату Флорида.

"Вчора ми побачили виступи перед ООН бандитів, тиранів та диктаторів з Росії, Ірану та Куби. Кожен з них з серйозним виглядом заявляв, що захищає мир, міжнародні стандарти та права людини, тобто тих принципів ігнорування та порушення яких є щоденною роботою для Путіна, Ругані та Кастро", - заявила законодавець.

"У президента Обами була нагода задати тон розмові в ООН, закликати до реформування цієї організації, кинути виклик статусу кво та наново заявити про лідерство США та те, що нам можна довіряти", - сказала Рос-Лехтінен.

Вчорашні заяви президента Обами в ООН показали, що він і сам є частиною проблем цієї недієздатної організації

"Вчорашні заяви президента Обами в ООН показали, що він і сам є частиною проблем цієї недієздатної організації. Його виступ підкреслив, що його невірні пріоритети, та безталанна зовнішня політика ніяк не сприяли безпеці США", - розкриткувала президента США Рос-Лехтінен.

Нарешті законодавець закликала Конгрес до перегляду фінансування ООН з боку США з огляду на те, що ці інститути часто використовуються країнами із відверто антиамериканськими позиціями.

Вона також заявила, що натомість Обама відмовився від провідної ролі США у світі, а залишену ними нішу тепер заповнюють "супротивники США, такі як Росія, Китай, Іран, Сирія".

Лехтінен наголосила, що Росія продовжує агресивні дії в Україні та відправляє зброю "вбивчому режиму Асада".

Дивіться також: Ось що треба знати про виступи Обами та Путіна в ООН

Ось що треба знати про виступи Обами та Путіна в ООН. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:30 0:00

Відео - найголовніше

Антитерористична операція у Нагірному Карабасі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00
XS
SM
MD
LG