Спеціальні потреби

Баскетболіст Денніс Родман знову відвідує КНДР


Колишня зірка американського баскетболу Денніс Родман прибув до Північної Кореї з третім за останні місяці візитом. Родман заявив, що в ході зустрічей з президентом країни Кім Чен Ином він не має наміру підніматиме політичні питання.

Візит Родмана відбувається в напружений період у Пхеньяні. Минулого тижня у країні несподівано страчено дядька Кіма, наставника і впливової фігури в КНДР, якого було звинувачено в спробі повалити уряд.

У розмові з журналістами агентства Reuters в готелі у Пекіні перед відбуттям до КНДР, Родман сказав, що страта Чан Сон Тхека не має нічого спільного з його візитом і, що він їде туди виключно для того, щоб весело провести час.

П'ятикратний чемпіон Національної баскетбольної асоціація, як очікується, допомагатиме у підготовці національної збірної КНДР з баскетболу під час своєї поїздки, спонсором якої є ірландська букмекерська контора Paddy Power.

Під час попередніх відвідин КНДР, ексцентричний Родман провів чимало особистих зустрічей з Кімом, якого він назвав своїм "другом на все життя» і «класним хлопцем».
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG