Спеціальні потреби

Новий посол США в Україні почав відеоблог - закликає ставити йому питання


Джефф Пайєтт, посол США в Україні. Фрагмент відеозвернення до українців
Пайєтт запросив українців ставити йому питання у форматі відеозвернення на Facebook сторінці посольства США

Новий посол Сполучених Штатів в Україні Джеффрі Пайєтт почав вести відеоблог. Про це йдеться в повідомленні на сторінці посольства США у Facebook.

«Познайомтеся з послом США в Україні Джеффом Пайєттом!» - такий заголовок першого послання.

«До вашої уваги відеозвернення нового посла США в Україні Джеффа Пайєтта. Ви можете поставити свої запитання в коментарях. Формат ваших запитань може бути текстовим або відео. Посол Пайєтт відповість на них на своєму новому відеоблозі», – зазначаєтьсяя в повідомленні.

У відео Пайєтт запросив українців ставити йому питання у форматі відеозвернення та розміщувати їх на Facebook сторінці посольства США.

Джеффрі Пайєтт склав присягу на посаді посла Сполучених Штатів Америки в Україні 30 липня у приміщенні Держдепартаменту у Вашингтоні. Він прибув до Києва 3 серпня.


Джеффрі Пайєтт виріс у Ла-Хойї, штат Каліфорнія. Він має магістерський ступінь з міжнародних відносин від Єльського університету, а також ступінь бакалавра з політичних наук від Університету Каліфорнії в Ірвайні.

Протягом 24-річної кар’єри у Держдепартаменті США Джеффрі Пайєтт попрацював в Азії, Європі й Латинській Америці. Із травня 2010-го по липень 2013 року він обіймав посаду головного заступника помічника держсекретаря – заступника керівника Бюро з питань Південної і Центральної Азії. До цього, із серпня 2007-го по травень 2010 року Джеффрі Пайєтт був заступником голови дипломатичної місії США в міжнародних організаціях у Відні, представляючи Сполучені Штати в Міжнародному агентстві з атомної енергії та інших технічних агентствах ООН.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG