Спеціальні потреби

Україна отримала нового посла США


Джефрі Пайетт
Джефрі Пайетт
Україна отримала нового посла Сполучених Штатів Америки. Сенат США затвердив на цій посаді Джефрі Пайетта. Пайетт, кар’єрний дипломат, який попередньо працював заступником посла США в Індії, генеральним консулом в Гонконгу, віце-консулом в Гондурасі.

Під час слухань в Комітеті Сенату з міжнародних відносин, що відбулися 20-го червня, він пообіцяв, що у разі затвердження буде спонукати українську владу виконати усі умови ЄС для підписання Угоди про асоціацію, включно з припиненням вибіркового переслідування та звільненням колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко:

«Якщо мене затвердять, я закликатиму український уряд діяти негайно, аби скористатися історичним шансом здійснити надію щодо європейської інтеграції та виконати вимоги ЄС для підписання Угоди про асоціацію. Україна отримує величезні переваги від підписання Угоди про асоціацію, а особливо договору про вільну торгівлю. І є певні умови для його підписання, зокрема припинення вибіркового політичного переслідування і особисто Тимошенко».

«Якщо мені пощастить і мене затвердять, моїм першим пріоритетом протягом перших тижнів буде працювати з колегами та мобілізувати дипломатичні зусилля, розпочаті послом Теффтом, аби спонукати президента Януковича увійти у двері, які перед ним відчинив Європейський Союз», - заявив Джефрі Пайетт.
XS
SM
MD
LG