Спеціальні потреби

Новий посол США в Україні склав присягу


У вівторок 30 липня у приміщенні Державного департаменту у Вашингтоні присягу на посаді посла Сполучених Штатів Америки в Україні прийняв Джефрі Пайетт. Новий посол планує приступити до своїх обов'язків в Україні в найближчому майбутньому, -- повідомляє офіційний сайт Української православної церкви США, яку на церемонії представляли голова Консисторії УПЦ США єпископ Даниїл і його помічник отець Василь Пасакас.

Після церемонії присяги новий посол звернувся зі словами вдячності до присутніх, серед яких були його дружина, діти і батьки.

Пайетт, кар’єрний дипломат, який попередньо працював заступником посла США в Індії, генеральним консулом в Гонконгу, віце-консулом в Гондурасі.

Під час слухань в Комітеті Сенату з міжнародних відносин, що відбулися 20-го червня, Джефрі Пайетт пообіцяв, що у разі затвердження буде спонукати українську владу виконати усі умови ЄС для підписання Угоди про асоціацію, включно з припиненням вибіркового переслідування та звільненням колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко:

«Якщо мене затвердять, я закликатиму український уряд діяти негайно, аби скористатися історичним шансом здійснити надію щодо європейської інтеграції та виконати вимоги ЄС для підписання Угоди про асоціацію. Україна отримує величезні переваги від підписання Угоди про асоціацію, а особливо договору про вільну торгівлю. І є певні умови для його підписання, зокрема припинення вибіркового політичного переслідування і особисто Тимошенко».

«Якщо мені пощастить і мене затвердять, моїм першим пріоритетом протягом перших тижнів буде працювати з колегами та мобілізувати дипломатичні зусилля, розпочаті послом Теффтом, аби спонукати президента Януковича увійти у двері, які перед ним відчинив Європейський Союз», - заявив Джефрі Пайетт.

Сенат затвердив Пайетта на посаді посла США в Україні 9 липня. Він замінить Джона Теффта, який приступив до виконання своїх обов’язків в Україні 20 листопада 2009 року.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG