Спеціальні потреби

Микола Азаров очолить список Партії регіонів на виборах


Прем’єр-міністр Микола Азаров очолить список Партії регіонів на парламентських виборах у жовтні цього року. Таке рішення правляча політична сила прогнозовано затвердила на з’їзді у Києві. Певним сюрпризом став другий номер списку ПР – співачка Таїсія Повалій. Вона хоч і не приховувала симпатій до пропрезидентської партії, проте особисто не займалася політикою. В першу п’ятірку «регіоналів» також увійшли віце-прем’єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, секретар Ради національної безпеки і оборони Андрій Клюєв та лідер фракції ПР у Верховній раді Олександр Єфремов.

Всі голосування на з’їзді проходили одноголосно і без жодних дискусій. Так само без зволікань затвердили передвиборчу програму партії і списки кандидатів у депутати. Акредитовані на зібранні журналісти звернули увагу, що навіть не всі учасники з’їзду мали зазначені документи, і повний список висуванців партії до останнього залишався втаємничений.

На роботу в парламент після виборів, очевидно, вирішили перейти декілька нинішніх міністрів, серед яких Борис Колесников, Дмитро Табачник та Олександр Лавринович. За місця в Раді позмагаються Ірина Акімова і Ганна Герман, які нині працюють у президентській адміністрації. В прохідній частині списку виявилися декілька впливових бізнесменів-перебіжчиків з інших фракцій. Як і очікувалося, в складі депутатів Верховної ради після виборів не буде впливового бізнесмена Ріната Ахметова. Як і обіцяв, він вирішив не змагатися за депутатський мандат і зосередися на бізнес-проектах та спорті.
Всі голосування на з’їзді проходили одноголосно і без жодних дискусій. Так само без зволікань затвердили передвиборчу програму партії і списки кандидатів у депутати.

Водночас верхівка партії дає зрозуміти, що передвиборчий список може бути не остаточним. Регіонали ухвалили рішення не закривати свій з’їзд і повторно зібратися в разі необхідності замінити когось із кандидатів.

Лідер ПР президент Віктор Янукович головним досягненням діяльності політсили назвав стабільність в країні і висловив впевненість в успішному для партії результаті виборів:

«За 2 останні роки ми пройшли непростий шлях. Це шлях стабілізації та запровадження модернізації країни. Це був час долання руїни, що спіткала Україну в 2008-2009 роках. Перший висновок, який я хочу зробити за результатами нашої роботи за попередні два роки, – економічну руїну подолано. Ми стабілізували українську економіку».

Програма партії обіцяє підвищення соціальних стандартів, скасування призову з 1 січня 2014 року, зниження податків для підприємств, запровадження податкових канікул для бізнесу, який працює в сфері інформаційних технологій. До кінця роботи наступного складу Верховної ради регіонали планують розрахуватися із вкладниками Ощадбанку СРСР.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG