Спеціальні потреби

ЗСУ: атаки бойовиків унеможливлюють виведення важкої зброї


Українські військовослужбовці неподалік Артемівська
Українські військовослужбовці неподалік Артемівська

Збройні сили України заявили, що не можуть вивести важку зброю з лінії фронту на сході країни відповідно до угоди про припинення вогню, тому що сепаратисти продовжують атаки.

У понеділок офіційні особи заявили, що не може бути мови про виведення зброї доти, доки продовжуються атаки.

У неділю обидві сторони погодились відвести важку зброю від лінії фронту. Це позитивна ознака щодо запровадження мирного плану, який було порушено багато разів.

Представники збройних сил кажуть, що бойовики погодились завершити виведення протягом наступних двох тижнів. Засоби масової інформації повідомляли, що відведення важкої зброї мало розпочатися в неділю (22 лютого).

Відведення важкої зброї відповідає вимозі угоди про припинення вогню, яке мало стати чинним понад тиждень тому.

В суботу Україна і проросійські бойовики обмінялися полоненими. Це перша ознака поступу в нетривкому припиненні вогню, яке досягнуто 12 лютого. Бойовики звільнили 139 українських військових, а ЗСУ відпустили 52 бойовиків.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG