Спеціальні потреби

У Львівській області почалися українсько-американські військові навчання


В Україні почались щорічні багатонаціональні українсько-американські навчання Rapid Trident-2014, в яких беруть участь близько 1 200 військовослужбовців з п'ятнадцяти країн світу. Як повідомляє прес-служба Міністерства оборони України, навчання Rapid Trident-2014 пройдуть з 15 по 26 вересня на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Яворівський полігон) у Львівській області.

«Загалом, під час проведення навчань використовуватиметься майже сімсот одиниць зброї та понад п'ятдесяти військових автомобілів і бойових машин. Був проведений інструктаж особового складу з приводу умов використання систем імітації тактичних дій MILES. Учасникам навчань пояснили вимоги техніки безпеки під час виконання практичних стрільб зі стрілецької зброї », - йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства оборони України.

На даний момент, згідно з графіком навчань, «іноземним колегам продемонстрували українську військову техніку та озброєння, а також нагадали, як швидко і правильно надавати першу медичну допомогу постраждалим».

«Цього року це наймасштабніший захід у військовій сфері міжнародного співробітництва. Навчання передбачає дві фази – злагодження штабів за процедурою НАТО та індивідуальної підготовки особового складу щодо виконання миротворчих операцій, а також розіграш сценарію миротворчої операції. Особливістю цьогорічного навчання є те, що характерні риси гібридної війни, яка ведеться на сході України, теж розглядатимуться, і українські військові ділитимуться своїм досвідом», – каже український полковник Олександр Сивак.

Крім українських військових, в навчаннях беруть участь солдати і офіцери з США, Англії, Канади, Німеччини, Азербайджану, Болгарії, Грузії, Латвії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії та Іспанії.

«Репід Трайдент-2014» є спільними навчаннями Сполучених Штатів і України, які проводяться в рамках програми міжнародного співробітництва між країнами з 1995 року. Як сказано в прес-релізі до початку проведення Rapid Trident, навчання спрямовані на зміцнення «регіональної стабільності та безпеки, міжнародного військового партнерства, довіри та покращення взаємодії між НАТО і країнами-партнерами».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG