Спеціальні потреби

Кожен другий канадець хворітиме на рак, а кожен четвертий помре - дослідження


Майже половина канадців протягом життя отримає діаноз рак, а кожен четвертий помре через цю недугу. Про це йдеться у доповіді Canadian Cancer Society.

Майже 90% усіх ракових захволювань, які будуть діагностовані протягом 2017 року, будуть діагностовані у канадців у віці 50 років і більше

Рак є провідною причиною смертності в країні. Хвороба відповідальна за 30% усіх смертей в країні. Серцеві недуги, для порівняння відповідальні, за 20% смертей.

Похмурі прогнози є віддзеркаленням збільшення тривалості життя. Відповідний коментар епідеміолога Ліа Сміт наводить CBC.

"Майже 90% усіх ракових захворювань, які будуть діагностовані протягом 2017 року, будуть діагностовані у канадців у віці 50 рокіс і більше", - заявила експерт.

При цьому 45% діагнозів припадуть на людей у віці понад 70 років. Вона також відзначила, що кількість діагнозів збільшується зі збільшенням тривалості життя.

Доповідь відзначає, що загалом смерність від раку в країні зменшується. Свого піку вона досягла у 1988 році.

Знищення смертності пов'язане із зменшенням тютюнопаління серед чоловіків, покращенням діагностики та лікування раку грудей у жінок.

Дивіться також: Міністр інфраструктури України у Вашингтоні: "Хочему говорити про чіткі інфраструктурні проекти"

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

XS
SM
MD
LG